Skip Navigation Links(Hjem) > Kontakt oss > Viktige telefonnummer

Vakttelefoner og andre viktige telefonnummer i Odda kommune.

Vakttelefoner og andre viktige telefonnummer i Odda kommune
Heimebaserte tenester53654700
Brannvesenet - ved brann, ring 11097558613
Vei og samferdsel97558629
Vann og avløp97558646
Ordførar97558400
Varaordførar97558401
Rådmann93644442
Teknisk sjef97558602
Odda Energi53650500
Legevakt på sykehuset åpent kl. 15-08 (ring legesenter på dagtid, og 113 ved akutt)116117
Krisesenteret i Haugesund52729884
Krisesenteret på Stord53411212
For meir informasjon om Krisesenter, sjå www.krisesentervest.no
Beredskap - kritiske hendelser Odda kommune97558426
Beredskap - kritiske hendelser Ullensvang herad91193437
Personvernombud - Cato Underhaug90160529
Vakttelefon veterinær53642712

 

Publisert av Aslaug Margrethe Åkre. Sist endret 04.09.2019

Logg inn


Kontaktinformasjon

Odda kommune
Besøksadr. rådhuset Opheimsgata 31
5750 Odda
E-post : post@odda.kommune.no
Telefon
: 53 65 40 00

Org.nr.
: 964 967 814
Kontonr.
: 3530 30 66975
Kommunenr.
: 1228
Odda kommune Opheimsgata 31, 5750 Odda Tlf: 53 65 40 00 post@odda.kommune.no      Faktura okonomi@odda.kommune.no